YORUMLAR

Yapay Kızlık Zarı Yorumları

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar Ne Diyor? Bekaretini kaybetmiş ve daha sonra hymen yapay kızlık zarı hapı kullanmış binlerce müşteri yorumu bu sayfada hergün güncel oalrak yayınlanıyor.
Siz de hymen yapay kızlık zarı kullanmak istiyorsanız, lakin yapay kızlık zarı kullanan bayanların tecrüebelerinden faydalanmak istiyorum diyorsanız, o halde güncel yorumlarımızı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapay kızlık zarı kullanan bayanların yorumlarını okuyunuz.

Yapay Kızlık Zarı Kullananlar

Canan S. Bursa
Fiyatını pahalı bulduğum için başka bir siteden aldım 350 tl ödedim sonra ürünü denediğimde boya gibiydi ben 2. kez aldım yani bana 750 tl'ye mal oldu zaten ah keşke en baştan sizden alsaydım sizden aldıktan sonra gözlerime inanamadım gerçek kızlık zarı gibi resmen çok teşekkür ederim

Asuman D. Gaziantep
İlk başta fiyatını pahalı bulmuştum ama sonra iyikide sizden almışım dedim çünkü diğer sitelerden aldığım yapay zar diye sattıkları poşet gibi birşeydi ve boyası elimden çıkmamıştı sizin hymen marka yapay zarınız hayatımı kurtardı size ne kadar teşekkür etsem azdır.

Mizgin S. Diyarbakır
Çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için özelliklede gizlilik kurallarına riayet ettiğiniz ve beni bu zor durumdan kurtardığınız için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Hymen yapay kızlık zarı benim geleceğimi ve dahi ömrümü kurtardı size minnettarım.

Yorum Yaz

Önenmli! Yorum yazarken lütfen bilgilendirici veya bilgi almak amaçlı gerçek yorum yazınız ve aldatıcı veya yanıltıcı "sahte" yorum yazmayınız çünkü burada sizin yorumlarınızı okuyarak bittabi en azından fikir sahibi olup, temenni ederek ürün satın alan ya da almak isteyipte araştırma yapay insanlar var, lütfen bunları göz önünde bulundurunuz.

Dipnot: Sahte yorumları önlemek için ip adresiniz kayıt altında dır, saygılı bir düzeyde yorum yazacağınız için teşekkür ederiz.