Yapay kızlık zarı tavsiye ediliyor !

Dünya sağlık örgütü tarafınca onaylanan kızlık zarı bakirelik yapay kızlık zarı doktorlar, dermatologlar ve plastik cerrahlar tavsiye ediyorlar.

 

Kızlık zarı dikimi fiyatları 2015 senesinde oldukça pahalı meblağlara dikilmesi üzerine bu alanda uzman doktorlar tarafınca parası azca olan yada daha ucuz kızlık zarı dikimi isteyen kızlar için böyle bir ürün geliştirip satışa sundular.

 Bu sayfamızda fiyatı 3000 TL olan kızlık zarı dikimi ameliyatının en büyük alternatifi olan ve kampanyalı fiyatı sadece 170 TL olan yapay kızlık zarını anlatacağız. Aklınıza takılan her konuyu WhatsApp canlı destek operatörlerimize yada telefon operatörlerimize ücretsiz olarak sorabilirsiniz.

  • 0538 938 18 76.

Yapay Kızlık Zarı, kadınların bakirelik problemlerini çözmek için Japon bilim adamlarının çalışmaları sonucunda geliştirilmiş olağanüstü bir kızlık zarı kanıdır. Yapay kızlık zarı’na talep Mısır, Türkmen ve Arap ülkelerinden gelmektedir. Türkiye ile bu ürünün tanışması 2013 senesinde olmuştur.

2013 yılından sonrasında sadece Türkiye’de 10.000’den fazla hanımefendi yapay kızlık zarı‘na talep göstermiştir. Ürüne talebin artmasından sonrasında Çin malı yapay kızlık zarı Türkiye piyasasına sürülerek, birçok han fendinin umutlarıyla oynanmıştır. Çin mallarında ki sonuç ile, Orijinal Japon Malı yapay kızlık zarının arasında görüntü haricinde asla bir benzerlik bulunmamaktadır. Çin malı kızlık zarlarında boya yapıştığı bölgelerden 2-3 gün çıkmamakta, renk olarak ise kızlık zarı kanı ile ilgisi olmayan bir renk meydana gelmektedir. Yapay Kızlık Zarı firması olarak Çin Malı suni Kızlık Zarı satan güvenmediğiniz firmalardan uzak durmanızı geleceğiniz için tavsiye etmekteyiz.

Bayanlarda kızlık zarı bozulması bir tek ilişkiye girerek değil, elastik olma, spor yaparken, çocukluk döneminde oyun oynarken, mastürbasyon yaparken, genetik nedenlerle de bozulabildiği görülmektedir.  Bu benzer biçimde durumlarda yada bir anlık hata sonucu kızlık zarını kaybetmiş kadınlar için üretilmiş olan yapay kızlık zarı, bayanlarda bir kızlık zarı tesiri oluşturarak, eşi ile cinsel münasebete girdiğinde kızlık kanı şeklinde akmaya yaramaktadır.